Sprostowanie słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole – video

4
Fot. Dagmara Szewczuk

Nie myliliśmy się pisząc wczoraj, że o SB Ffestiwalu będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu. Chodzi o słowa wypowiedziane ze sceny przez Bedoesa.

„Nie ma drugiej takiej ekipy w Polsce. Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji, albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę. Zróbcie hałas.” – rzucił ze sceny Bedoes.

Zobacz: Bedoes: „Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji to prawdopodobnie teraz ssie komuś pałę”

Do tych słów odnieśli się m.in. reprezentanci Dixon37 – Rest i Kafar, a także TPS.

„Zobaczymy kto komu będzie prawdopodobnie ssał pale ???” – napisał Rest, natomiast Kafar dodał: „A tak drodzy koledzy raperzy PRAWDOPODOBNIE odpłaca wam za tolerancję, przymykanie oka i przemilczenie kilku spraw ta kurwa. HIP HOP!”

Bedoes postanowił nagrać sprostowanie i przeprosić za wypowiedziane słowa. – To był nieśmieszny żart, za który przepraszam wszystkie ekipy, które poczuły się urażone. W Polsce jest wiele ekip, które szanuję, starszych czy nowych, które nie są powiązane z SB Maffiją, na wielu tych ekipach ja się wychowywałem, słuchałem tego rapu. (…) To był po prostu tekst wypowiedziany w euforii, do fanów, na festiwalu. Zagrałem „Gustawa”, była moja mama na scenie, była SB Maffija, podnieciłem się i powiedziałem po prostu takie gówno. Wszystkich przepraszam jeszcze raz – mówi raper. Poniżej video.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sekend
sekend
5 lat temu

gówniarz z przerośniętym ego

88-HipHop
88-HipHop
5 lat temu

Co za pizda 😀 😀 😀

MAcin
MAcin
5 lat temu

Jestes tak ujarany człowieku a pierdolisz ze nie palisz i nie cpasz.:D Beczka dzieciaku.

Marian
Marian
5 lat temu

Kto to kurwa jest ?