Wjazd na Chatę do Ad.M.y & 3/4 UDGS

0

Adrianna Mysiak, bo tak Ada przedstawia się życiu codziennym, oprowadza Jacka Gadzinowskiego nie tylko po swoim mieszkaniu, ale również pokazuje gabinet psychologiczny, który prowadzi. Można powiedzieć, że to prawdziwy psycholog na rapie.

Co ciekawego w materiale? Ad.M.a pokazuje gdzie pracuje, mieszka i jak spełnia się poza rapem. Zobaczcie gdzie powstał materiał do jeszcze gorącego albumu “Dobrze, Dobrze”, który swoją premierę miał 21 lutego.

Poznajcie Orfeusza, oddanego kompana, któremu zespół Dwa Sławy zadedykował egzemplarz swojej płyty, historię pewnego fotela oraz obrazów – m.in. tego, który możecie zobaczyć w klipie do utworu Miksera – Grzech, gdzie Ad.M.a pojawiła się gościnnie razem z Bezczelem. Oprócz tego, Ada wprowadzi Was w świat ExOrienteLux. Dowiedzcie się dlaczego wydawnictwa raperki są tak wyjątkowe i posłuchajcie o najnowszej płycie “Dobrze, Dobrze”, w tym o smaczku związanym z promocyjnym klipem “Nie Musisz”. Muzyka, wstążki, papier do pakowania, wlepki, samochody i kasa fiskalna – tak pokrótce wygląda rap biznes, w którym doskonale się odnajduje.

W odcinku zobaczycie też, gdzie realizowana jest obecnie większość nagrań na płyty Ady. 3/4 Underground Studio, którego właścicielem jest Bartosz Alien Kasowski, to wydawnictwo i studio nagraniowe dla raperów oraz producentów takich jak RunForEast i Red, Adecki czy Młody z Heavy Mental znany ze współpracy m.in. z legendą hip-hopu KRS One.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments