Bonson atakuje Żabsona: „Takiej kutasówy w życiu nie słyszałem”. Później się z tego tłumaczy

0

Bonson ostro o Żabsonie.

O tym, że Bonson nie darzy sympatią Żabsona można było się przekonać wiele razy, m.in. w numerze „Tyfy Tyfy”. Bonson nawinął: – Cicho nieco, no to już wiadomo czyj to miesiąc / Chyba, że Żabson nagra cover „Być kobietą„. Później w wywiadzie dla Open.FM mówił, że to dla beki. Teraz jednak reprezentant szczecińskiej sceny zaatakował młodszego kolegę dużo ostrzej.

„Ostatnio bezpodstawnie mówiłem, że jebać go w dupę itd., ale teraz mam argumenty. Jechałem sześć godzin ze Szczecina do Szklarskiej Poręby ostatnio z rodziną na wakacje. Leci Open FM i tam lecą te pedały nowe. Jest taka stacja Hip-Hop Fresh. Tam ja czasem lecę itd. Tam banda tych pedałów leci. No i ja tego Żabsona wyzywałem na koncertach bezpodstawnie, bo nie słyszałem jego płyty. Odsłuchałem jeden numer i tam się kurwa nic nie zgadza. Ja różne rymy już łączyłem ze sobą, różne podwójne wymyślałem, ale takiej kutasówy w życiu nie słyszałem” – powiedział ze sceny Bonson.

Gdy video z koncertu pojawiło się w sieci i zrobiło się głośno, Bonson postanowił skomentować swoją wypowiedź:

Za nami kolejny weekend z „Ostatni Taki Tour” i powoli zbliżamy się do końca. Fajnie było.
Frekwencyjnie wiadomo raz mega kozacko raz trochę gorzej ale zawsze był klimat. Dziękuję.
Chciałbym poruszyć tu temat tej aferki z koncertu i ludzi, którzy czują się zażenowani całą sytuacją rozumiem i przepraszam. Mam prawo nie być delikatnie mówiąc entuzjastą rapu Żabsona tak samo jak ktoś ma prawo mówić o mojej muzyce to co myśli. Każdy ma swój gust, normalne. Ale forma i sposób w jaki „wypowiedziałem” swoje zdanie jest mega słaby i prostacki. Nie ma co się wybielać, że wóda, że coś tam. Nie ma też co świrować i udawać, że wszystko spoko bo powiedzmy sobie szczerze na tym nagraniu jadę jak zwykły burak. No i wstyd jak chuj, bo można mieć swoje zdanie ale podawać je w takiej formie to lipa max. Nie rozmawiałem z nikim na ten tamat, nikt mi nie kazał tego posta pisać jak coś bo zaraz zacznie się gadka, że „Bonson coś tam”. Sam sobie przekminiłem parę rzeczy i jakoś tak głupio się zrobiło. Stary chłop a drze się jak jakiś patol??‍♂️
Nie chodzi o to, żeby nagle zmieniać zdanie i udawać, że tak nie było i wszystko spoko jest.
Fanem nie będę, nie muszę przecież wszystkich lubić i dużo rzeczy mi się nie podoba albo uważam za słabe ale takie darcie papy z takimi wyzwiskami ze sceny jest marne i nie w porządku.

To tyle.
Wracam do domu.
Elo
– napisał na FB Bonson.

Video z koncertu poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments