Kasta: „Okoliczności śmierci Chady śmierdzą na kilometr. Nigdy nie uwierzę, że mu ktoś nie pomógł”

2

Waldemar Kasta podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat informacji o śmierci Chady.

Według Prokuratury Okręgowej w Gliwicach Chada „trafił 14 marca do szpitala w Mysłowicach. Po upadku z wysokości trzeciego piętra lekarze stwierdzili u niego poważny uraz kręgosłupa. Nieoficjalnie mówi się o tym, że mężczyzna sam wyskoczył z okna. W tamtejszej lecznicy Tomasz Chada był agresywny. Awanturował się, niszczył szpitalny sprzęt. Podjęto decyzję, by mężczyznę przewieźć do szpitala psychiatrycznego w Rybniku na kontrolę. Raper dotarł tam karetką pogotowia w asyście policji. Tuż po tym, jak znalazł się na izbie przyjęć – zmarł.”

Rzecznik prasowa Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku wydała już oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz: Komunikat szpitala psychiatrycznego w Rybniku w sprawie śmierci Chady

W te doniesienia nie wierzy Wall-E. Raper podzielił się swoimi spostrzeżeniami na FB: „Jestem tylko ciekaw jaki będzie przebieg śledztwa ?! Nie byłem blisko – mogę nie wiedzieć – fakt . Być może też przedawkowałem w dzieciństwie Sherlocka Holmsa – ale okoliczności śmierci Chady oraz zdawkowe doniesienia medialne śmierdzą na kilometr !!! Po pierwsze nie wiem jaka była kondycja psycho-fizyczna Tomka ale oceniając fakty – wychodzisz z puchy , masz managerów kumpli i siano żeby odbić sobie chude dni – zaplanowaną trasę i rzesze fanów a mimo to popełniasz samobójstwo ?! Wszyscy co go znali wiedzą że to nie był jego pierwszy skok . Wiedzą też że nie skakał z przyjemności a z desperacji raczej – tym razem pewnie nie było inaczej . No ale nawet jeśli trafiasz do szpitala z „urazem kręgosłupa” jak napisano- to z całym szacunkiem jak po lekach i ze złamanym kręgosłupem zrobił taką awanturę że musieli wzywać policję ?! Ja mam problemy z kręgosłupem – nie jestem w stanie czasem wstać a co dopiero rzucać krzesłami w szale ?! Skąd ten szał się wziął ?! Na koniec jeśli masz uraz kręgosłupa i obrażenia wewnętrzne – jak wyglada proces doprowadzenia przez policję wtedy ?! I to do psychiatryka ?! Podsumowując – odzyskujący życie człowiek trafia do szpitala a potem umiera w izbie przyjęć psychiatryka ?! 5 dni po feralnym skoku ?! Nie szukam sensacji – ale znałem tego gościa – nigdy nie uwierzę że mu ktoś nie pomógł.” – pisze Waldemar Kasta.

Zobacz: Śmierć Chady – reakcje hip-hopowego świata (Quebo, Sitek, Tede, Doniu, Peja, Ak-47, Pih i wielu innych)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amadeusz Kazieczko
5 lat temu

Tak jak myślałem o tym wszystkim będzie głośniej niż to się wydaje 🙁

Jakub Sztachlewski
5 lat temu

To chyba oczywiste,w końcu zmarł jeden z pierwszych przedstawicieli warszawskiego hip-hopu,w ogóle jeden z najważniejszych raperów w Polsce. Nadal nie wiem co powiedzieć 🙁 Ulica długo nie doczeka godnego następcy w polskim rapie. 🙁