PRO8L3M „Flary” – teledysk

0

Duet PRO8L3M prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącego mixtape’u „Groud Zero” oraz teledysk. Tytuł singla to „Flary”. Premiera „Ground Zero” już 16 marca 2018.

Nakład preorderu nadchodzącego mixtape’u „Ground Zero” – 8000 płyt – wyprzedał się w kilkanaście godzin. Do tej pory na kanałach social media PRO8L3M ukazały się 3 krótkie zapowiedzi muzyczne materiału. Dziś pełnoprawna premiera pierwszego singla. „Flary” to przepełniona skrajnymi emocjami historia damsko-męskiej relacji. Z jednej strony fatalistyczna, z drugiej pokazująca silne uczucia dwóch ścierających się osobowości.

Ten stan odzwierciedla teledysk do utworu, osadzony w konwencji oscylującej pomiędzy brudnym dramatem a ironicznym absurdem. Próby samobójcze, nałogowe zadawanie sobie bólu, robienie rzeczy głupich i niebezpiecznych, ale satysfakcjonujących – to wszystko rozgrywa się w krótkich migawkach z kilku godzin pętli życia tajemniczego bohatera. Teledysk został wyreżyserowany przez Piotrka Matejkowskiego. W roli głównej możemy zobaczyć Juliana Świerzewskiego, ostatnio nominowanego do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w „Zgodzie”, etatowego aktora Teatru Powszechnego. W teledysku występuje również Zofia Wichłacz, znana m.in. z „Miasta 44” i serialu „Belfer”.

„Ground Zero” to surowy materiał, który powstał na bazie inspiracji breakcore, techno i trance z przełomu lat 90. i 2000. Na płycie znajdą się 22 numery i 5 skitów. Trasa koncertowa promująca materiał „Ground Zero Tour” obejmie 12 polskich miast i wystartuje już 5 kwietnia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments