Taco Hemingway i Quebonafide prezentują drugi singiel z nadchodzącego, wspólnego wydawnictwa oraz teledysk zatytułowany „Tamagotchi”. Premiera albumu “Soma 0,5 mg” już 13 kwietnia 2018 roku. Preorder trwa.

„Pić, jeść, spać – jak Tamagotchi” – słyszymy w refrenie nowego singla Taconafide, czyli Taco Hemingwaya i Quebonafide. Kultowa zabawka występuję w nim jako jeden z symboli pokolenia, z którego wywodzą się raperzy. „Tamagotchi” to wypełniony emocjami utwór o życiu w pułapce. Refleksje na temat relacji przeplatają się w nim z komentarzami społecznymi i kliszami z życia przesyconego bodźcami.

Teledysk do utworu opowiada dwie równoległe historie o izolacji w społeczeństwie. Reżyser Krzysztof Grajper wykreował retrofuturystyczne więzienie, w którym cele pomalowane są na różowo – niczym w jajeczku Tamagotchi. Dodatkową inspiracją był tzw. róż Bakera-Millera, kolor służący do zmniejszenia agresji w więzieniach. Klip wyprodukowała Magdalena Czmuda z domu produkcyjnego Sputnik Studio, autorem zdjęć jest Mateusz Dziekoński.

Preorder albumu „Soma 0,5 mg” jest dostępny pod linkiem: http://www.taconafide.com

Limitowany nakład preorder dystrybuowany będzie w formie unikalnego digipacka zawierającego bonusowe CD z remiksami oryginalnych utworów oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie.

Wspólny materiał Quebonafide i Taco Hemingwaya ukaże się już 13 kwietnia.

Album “Soma 0,5mg” promować będzie niepowtarzalna trasa koncertowa: Ekodiesiel Tour. To jedyna planowana wspólna trasa artystów. Na ten moment znamy już wszystkie daty oraz miasta koncertów Taconafide:

19.04.2018 – KRAKÓW – TAURON ARENA
21.04.2018 – WARSZAWA – TORWAR
22.04.2018 – KATOWICE – MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
24.04.2018 – POZNAŃ – ARENA POZNAŃ
26.04.2018 – GDAŃSK – ERGO ARENA
27.04.2018 – ŁÓDŹ
28.04.2018 – WROCŁAW

Szczegółowe informacje na temat biletów oraz dokładnych lokalizacji koncertów w Łodzi i Wrocławiu zostaną udostępnione wkrótce. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments