Wujek Samo Zło bił się z Malikiem Montaną! – video

0

W nowym cyklu cgm.pl „CGM Rap Podcast” Marcin Flint, Krzysztof Nowak, Wujek Samo Zło i Dawid Bartkowski prowadzą dyskusję na temat rapu. W czwartym odcinku WSZ poruszył temat Malika Montany.

Wujek nazwał Malika „fejkową postacią, która lansuje się na posiadaniu pieniędzy”. – To jest tani lans, a jednak to chwyta i to mnie martwi – dodał WSZ.

Ta wypowiedź nie spodobała się Malikowi Montanie i doszło do spotkania pomiędzy obydwoma panami, o czym poinformował WSZ.

„Podobno Malik Montana i Wujek Ali mnie dojechali, dziurę w głowie mi zrobili, wpierdol podobno dostałem. Spotkałem się z panami Malikiem i Wujkiem, stanąłem do walki z Malikiem. Dostałem może parę więcej lepów, ale dalej podtrzymuję to, co powiedziałem w podcaście. Jest fejkowym MC, który buja się na farmazonie z hajsem, to jest tania zagrywka pod publikę, to jest słabe. Powiedziałem mu to w oczy, powiedziałem mu to przez telefon (…) tutaj się go nie boją, ja się go nie boję i dalej będę swoje opinie na jego temat wyrażał” – powiedział WSZ.

Video poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments