Peja nagrywa z Rogalem DDL, Beteo i Bałagane – video

2

Plany Rycha mogą być nie lada niespodzianką dla słuchaczy.

Peja opublikował video na swojej facebookowej grupie SLU GANG. W filmiku mówi, co sądzi o autotune’ie, a także zdradza, z kim nagrywa numery.

Jest numer newschoolowy o roboczej nazwie „Amber” z newschoolowym zawodnikiem w roli Beteo. Jeśli będę robił numery newschoolowe, będę zapraszał np. do refrenów newschoolowych zawodników których szanuję, z którymi się utożsamiam, których lubię posłuchać. No bo dziwnie by było, gdyby Rychu np. nakurwiał na tune’ie. – mówi Peja i dodaje: „Słucham nieraz kawałków z tune’em, nawet Game ma takie numery, no i jakoś nie mam z tym problemu”.

Oprócz reprezentanta SB MaffijiBeteo, Rycha usłyszymy także w kolaboracji z Kazem Bałagane i Rogalem DDL: – Będzie kilka newschoolowych numerów. W zależności, czy on będzie popowy tak jak z Beteo, czy będzie hardcorowy, to goście będą się zmieniać. Na pewno kroi się jakaś współpraca z Bałagane, z Rogalem, przy okazji ich projektów, no ale oczywiście ja też będę zabiegał o to, żeby przyciągnąć ich na swój album – kończy RPS.

Filmik poniżej:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Damian Tułowiecki
5 lat temu

Z Rogalem ok ale tych dwóch Panów nie kojarzę

Daniel Paruszewski
5 lat temu

Rysiekowi należy się szacunek !!!