Pokahontaz „Zerwani ze smyczy” – teledysk. Ruszył preorder „REsetu” na winylu

1

Wyczekiwany przez fanów Pokahontaz klip do „Zerwanych ze smyczy” trafił dziś na MaxFloRecTV. To 7. wideo promujące „REset”. Album, na którym Rahim i Fokus wracają do korzeni od dziś można zamawiać na oldschoolowym nośniku.

Analogowa wersja 4. w dyskografii albumu Pokahontaz to nie lada gratka nie tylko dla sympatyków grupy, ale także dla kolekcjonerów wyjątkowych płyt. Ręcznie numerowane egzemplarze krążka wytłoczone są w formie białych płyt winylowych w limitowanym nakładzie 500 sztuk.

Od dzisiaj w MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż tego unikatowego wydania. Wydawnictwo zawiera dwie białe woskowe płyty, na których znalazły się utwory z dobrze znanego „REsetu” oraz wersje instrumentalne niektórych singli.

Pre-order „REsetu” na winylu dostępny jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

Również dzisiaj na MaxFloRecTV pojawiła się nowość od Pokahontaz. Jeden z najpopularniejszych utworów na płycie – „Zerwani ze smyczy” – doczekał się wideoklipu. Teledysk do utworu to zapis kilku ujęć z ostatnich koncertowych podróży w ramach „REset” Tour. Realizatorem zdjęć do klipu jest Bartosz Kasowski z 3/4 UDGS. Wideo do „Zerwanych ze smyczy” to już 7. obrazek promujący „REset”. Wydawnictwo ukazało się 1 grudnia ub.r. nakładem MaxFloRec.

Pokahontaz kontynuuje „REset” Tour. Tym razem w weekend grupa pojawi się w 3 miastach. Kolejno będą to: 20.04 – Warszawa, 21.04 – Ciechanów i 22.04 – Siedlce. Pełna lista wydarzeń zespołu dostępna jest pod adresem: https://www.facebook.com/pg/pokahontazofficial/events/?ref=page_internal

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Bruzda
6 lat temu

zajebiscie,ze klasycznie