Vixen „To nie Vixt4pe” – start preorderu, konkurs i piąty singiel

0
Okładka: Vixen - „To nie Vixt4pe”

We wtorek, 17.04, w MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż albumu „To nie Vixt4pe” Vixena. Na kanale MaxFloRecTV pojawiło się też wideo do „Cameleony”.

„Cameleona” to piąty singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Vixena, „To nie Vixt4pe”. Utwór jest już dostępny w serwisach z muzyką cyfrową.

Produkcją numeru, podobnie jak większości utworów na krążku, zajął się JRS. Nagraniu towarzyszy barwny klip, za którego powstanie odpowiada Maksymilian Chałupko. Wcześniej album zapowiadały utwory: „PDP”, „Zbysiu”, „Termos” oraz „Cukrowa wata”.

Wraz z tym utworem na www.MaxFloSklep.pl startuje przedsprzedaż albumu rapera. Wydawnictwo oficjalnie ukaże się na rynku 18.05.2018 r.

Przez cały czas trwania pre-orderu płyty „To nie Vixt4pe” w każdy wtorek, począwszy od 17.04, na specjalnie stworzonej stronie internetowej raz w tygodniu publikowana będzie zagadka. Podając jej rozwiązanie, będzie można przedpremierowo zapoznać się z jednym z utworów z płyty oraz wziąć udział w konkursie. Co tydzień wyłaniany będzie 1 zwycięzca. Laureaci każdego tygodnia utworzą grupę, która razem z Vixenem i głównym producentem płyty − JRS-em pójdzie do jednego z pokojów zagadek w warszawskim Funescape. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny będzie pod adresem www.tonievixt4pe.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments