B.R.O zdradza ile zarobił na rapie i ujawnia kulisy zakończenia współpracy ze Step Records

0

Od kilku tygodni B.R.O zaczął prowadzić regularne vlogi na YouTube. Najnowszy odcinek rapera to Q&A w którym odpowiada na pytania zadane przez fanów.

Jedn z fanów zapytał, dlaczego B.R.O odszedł ze Step Records.

„To nie jest tak, że ja odszedłem, dlatego, że ja miałem kontrakt na jedną płytę. Wypełniłem ten kontrakt, spotkaliśmy się w Opolu w siedzibie wytwórni, porozmawialiśmy o tym, co ja chcę robić w przyszłości. Mi gdzieś tam już rodziła się wizja budowania własnego kanału, robienia vlogów. Doszedłem do wniosku, że to jest moment kiedy powinienem się usamodzielnić. Powiedziałem o tym otwarcie. Ludzie z wytwórni zaakceptowali to, zachowali się bardzo w porządku, nie mają do mnie urazy ani żalu (…) rozstaliśmy się w bardzo fajnej atmosferze. Mega propsy za profesjonalność i serdeczność ludzką. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę Step Records, dziękuję im za poświęcony czas przy moim projekcie.” – powiedział raper.

Pojawiło się także pytanie, ile B.R.O zarobił na rapie.

„Łącznie licząc dochód z albumów, które wydałem, mikstejpów, koncertów, które zagrałem, ze sprzedaży odzieży, współpracy, sponsoringiem z różnymi brandami, nie licząc Zaiksu, jest to kwota gdzieś pomiędzy 700 a 800 tysięcy złotych.(…) Jeszcze milionerem nie jestem, ale powiedzmy jestem na niezłej drodze – powiedział B.R.O.

W filmiku B.R.O zdradza także, skąd wzięła się jego ksywka, a także mówi, że nagrałby numer z KaeNem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments