Jan-rapowanie & Nocny ft. Smolasty „Damy radę” – premiera teledysku i start preorderu

0
Okładka: Jan-rapowanie & NOCNY - "NOCNA ZMjANA"

Na oficjalnym kanale SB Maffija Label jest już dostępny teledysk duetu Jan-rapowanie & NOCNY do utworu „Damy radę” z gościnnym udziałem Smolastego. Wraz z premierą rusza preorder ich albumu „NOCNA ZMjANA”.

Zrealizowany przez ToMaSens nadmorski teledysk do „Damy radę” to najbardziej beztroski moment albumu, który jest owocem rocznej współpracy dwójki zupełnie odmiennych artystów i osobowości. Gościnny udział Smolastego dodaje numerowi wakacyjnego klimatu i hitowego potencjału. Przed premierą światło dzienne ujrzy jeszcze jeden klip promujący „NOCNĄ ZMjANĘ”.

Materiał wydany w limitowanym nakładzie można już zamawiać, a oficjalna premiera albumu odbędzie się 25 maja 2018.

Preorder: http://sbstuff.pl/kategoria/preorder/jan-rapowanie-nocny-nocna-zmjana-preorder

Debiutuje się tylko raz. Jan-rapowanie i NOCNY debiutują wspólnie, a owoc ich rocznej pracy – „NOCNA ZMjANA” niesie z sobą wszystko czego od debiutu można oczekiwać.

Dziesięć kawałków znajdujących się na trackliście płyty to przekrój nastrojów i inspiracji, które spinają silne osobowości twórców. Janek, mimo młodego wieku uczestniczył w największych imprezach branżowych w kraju u boku gwiazd pierwszej ligi. Grał już niemal każdym zakątku kraju, a doskonały kontakt z fanami zbudował oddolny hype i wyjątkowo oddany fanbase. NOCNY, który pod tym nickiem zaczął funkcjonować dopiero w 2015 roku oprócz współpracy z NNJL ma również na koncie imprezy grane w kultowych klubach w całym kraju, co pozwala mu wyjść spojrzeniem poza hip-hopowy beton. Przelot od beztroskiego „Damy radę” po dotkliwie osobisty i gorzki „Stare czasy (UFF)” łączy naturalny i niewymuszony styl rapowania Janka i świeże podejście oraz otwarta głowa NOCNego. Elektroniczne inspiracje spotykają się z przywiązaniem do podwórkowego kanonu i języka, a kategorie takie jak „trueschool” i „newschool” nie nadają się do tego, żeby określić z jaką muzyką mamy do czynienia.

„NOCNA ZMjANA” to postawienie na jakość, a nie ilość. Krótki materiał wypełniony zmianami tempa i nastroju prezentuje bardzo wysokie „repeat value”, a po zamykającym materiał kawałku tytułowym przycisk play wciska się sam. Największa w tym zasługa charakteru materiału, który jest zaskakujący, naturalny i co najważniejsze – własny, odmienny od reszty rapowych premier ostatnich lat.

2 tysiące sztuk limitowanego nakładu „NOCNEJ ZMjANY” to wynik współpracy Piotrka Fresza i PARTA, którzy graficznie zobrazowali zawartość materiału w prosty sposób z eleganckimi wzbogaceniami. Materiał od 15 maja 2018 dostępny w sprzedaży preorderowej, oficjalnie ukaże się 25 maja.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments