Skorup & JazBrothers „Piastów gród” – teledysk. Start preorderu albumu „Absolutna flauta”

0

MaxFloRec prezentuje „Piastów gród” Skorupa & JazBrothers. Jest to już 6. singiel i 3. klip zwiastujący najnowszy krążek artystów pt. „Absolutna flauta”.

W utworze partie saksofonu dograł Paweł Piec. Za produkcję klipu odpowiada Krzysztof Kruk. Nad brzmieniem całości czuwał DJ Eprom.

Już niebawem na półki sklepowe trafi 2. z rzędu płyta wydana pod szyldem Skorup & JazBrothers. Dla tych, którzy jako pierwsi chcieliby mieć u siebie krążek gliwiczan, ruszyła jego przedsprzedaż.

Preorder: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105

Na „Absolutnej flaucie” znajdzie się 12 premierowych utworów. Autorami wszystkich bitów będzie duet producencki JazBrothers. Album uświetni długa lista gości zarówno po stronie wokalnej, jak i instrumentalnej. Wśród tych, którzy stanęli za mikrofonem znajdą się: Masia, Karo Glazer, Dominika Majewska, Bas Tajpan, Gano, Kuba Knap oraz Biak. Blasku produkcjom braci Jaz nadają również improwizacje zaprzyjaźnionych muzyków. Za warstwę brzmieniową płyty odpowiada niezawodny DJ Eprom.

Ogólnopolska premiera albumu planowana jest 22 czerwca br. Do tego czasu w wyłącznie w MaxFloSklepie wydawnictwo dostępne jest w 2. wersjach. W podstawowej bonusami oprócz niższej ceny oraz wysyłki na 2 dni przed premierą są m.in: autografy artystów i gadżety MaxFlo. Edycja kolekcjonerska różni się od standardu dodatkowym CD z intrumentalami oraz unikatową okładką.

Tracklista „Absolutnej flauty”:
1. „Uśmiech rodaka”.
2. „Back in biznes” ft. Gano, Bas Tajpan, DJ HWR.
3. „Grube chude lata”.
4. „Zdrowia, pieniążków”.
5. „Absolutna flauta”.
6. „Nie mieli farta” ft. Masia.
7. „Akustyk” ft. DJ Eprom.
8. „Słowa” ft. Karo Glazer.
9. „Piastów gród”.
10. „Walet pik” ft. Dominika Majewska, DJ Hopbeat.
11. „Dusze uszyte są z pięknej pogody”.
12. „Wolny ziomek” ft. Kuba Knap, Biak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments